Depilacja Poznań – Salon Urody Bello

DEPILACJA

Depilacja woskiem LYCON – W ofercie gabinetu posiadamy depilacje woskiem Lycon, który jest nowością na polskim rynku. Depilacja woskiem kojarzyła się z bólem a Lycon to metoda praktycznie bezbolesna.
Jest woskiem pochodzenia australijskiego, jego receptura powstała przed 30 laty. Oparty jest na naturalnych składnikach takich jak olejki aromaterapeutyczne, najwyższej jakości żywice i wosk pszczeli. Dzięki tym składnikom wosk jest elastyczny, kurcząc się mocno chwyta i wyrywa nawet najkrótsze włoski o długości 1mm. Połączenie najnowszej techniki i składników wosk nie ciągnie skóry przy czym nie powoduje podrażnień, szczególnie polecany do depilacji brazylijskiej. Lycon ma działanie kojące, a skóra po depilacji jest miękka i gładka. Do grona wielbicielek Lycon należy Victoria Beckham, Beyonce, Paris Hilton.

Depilacja woskiem Depileve – Marka Depileve jest światowym liderem w dziedzinie depilacji, produkcji wosków i akcesoriów do depilacji. W laboratoriach Depileve została opracowana najskuteczniejsza i rewolucyjna metoda bezpaskowa. Woski swoim składzie mają wysoki procent żywicy, co charakteryzuje się doskonałą przyczepnością, co umożliwia precyzyjne usunięcie najkrótszych włosków. Idealnie nadaje się do skór wrażliwych.

ZAPRASZAM DO NASZEJ GALERII ORAZ DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CENNIKIEM.

 

Salon Kosmetyczny Poznań Piątkowo

facebook_bello_salon_urody_poznan

o nas

BĄDŻ PIĘKNA DLA INNYCH Z MYŚLĄ O SOBIE!

kontakt

os. Stefana Batorego 58A/3 60-687 Poznań

+48 790 554 161

kontakt@salonurodybello.pl

godziny otwarcia

Wt-Pt
So
10:00-20:00
09:00-14:00

OBSerwuj nas

Facebook

Google+

Twitter

© 2017 Salonurodybello.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone.